Hallitus 2021 ja muut edustukset

Varsinainen pai



Puheenjohtaja



Marika Puhakka varapuheenjohtaja 045-6340227 Nivala

marika.puhakka@nivala.fi

(ei hoida työsuhdeasioita)



Hallitus

Jäsen,

paikka avoi 1.11.2020 alkaen


varajäsen Riikka

Soini 0400-912 727 Vehmaa

riikka.soini@lailanet.f



Jäsen Marjo Ahola
050-3731668 Sastamala

marjoahola@outlook.com

varajäsen Jarno

Renvall 040-5777545 Keuruu

jarno.brandt@luukku.com



Jäsen Teijo Hopealahti
050-592 2863 Kauhajoki

teijo.hopealahti@kauhajoki.fi

varajäsen Vesa

Toukkala 0400-562899 Kurikka

vesa.toukkala@netikka.fi



Jäsen Rea
Puustinen 044-3073681 Parikkala

rea.puustinen@gmail.com

varajäsen Veli-Matti

Luukkonen 040-5615209 Rantasalmi

veli-matti.luukkonen@rantasalmi.fi



jäsen Seppo Mönttinen
040-489 4301 Iisalmi

seppo.monttinen@iisalmi.fi

varajäsen Outi Tikkanen 040 7492649 Iisalmi





Yhdistyksen
nuorisovastaava


Elisa Mattila 040-5566644 Loviisa

mattila@hotmail.com


varanuorisovastaava

Jukka Laakko 040 584 8245 Siikalatva

jukka.laakko@siikalatva.fi





Jyty liittohallitus



Vesa Toukkala
0400-562899 Kurikka

vesa.toukkala@netikka.fi





Jyty liittovaltuusto



Rea Puustinen
044-3073681 Parikkala

rea.puustinen@gmail.com


Anne Ahola 0400-221 612 Lempäälä

anne.ahola65@gmail.com


Sakari Sirviö 040-8356806 Sotkamo

sakari.sirviö@luukku.com





Maatalouslomittajat ry hallitus ja edustukset Jytyssä 2021-



Hallitus